صفحه اصلی

۱_۶۰۰_۳۰۰Slide thumbnail
۲_۶۰۰_۳۰۰
۳_۶۰۰_۳۰۰

از عطاری غیر اینترنتی ما هم دیدن فرمایید…

 برای مشاوره حضوری حتما از قبل هماهنگ کنید.

ارسال دارو و گیاهان دارویی به همه نقاط کشور با پست پیشتاز 

و

ارسال ویژه با پیک به شهرهای قم و پردیسان! در کمتر از ۳ ساعت.

درمان علمی و تجربه شده دیسک کمر و مهره های گردن بدون عمل جراحی

مشخصات دارو:

پمادی ترکیبی-استعمالی ۱۴۰ سی سی(حدودا) و دو داروی گیاهی خوراکی برای استفاده و نمونه مصرف.

موارد مصرف دارو:

افرادی که دچار آسیب های دیسک کمر و گردن شده اند و به تنگی کانال نخالی یا بیرون زدگی و پارگی دیسک دچار هستند یا دچار دردهای ستون فقرات، گردن، دست و سیاتیک یا دچار اسپاسم و گرفتگی های عضلانی هستند.

روش مصرف دارو:

بیش از ۸۰% درمان مربوط به استعمال و مالش پماد ترکیبی می شود و ۲۰% دیگر مربوط به آن دو درمان خوراکی و اصلاح رژیم غذایی که در بروشور دارو مکتوب است.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با تقویت اعصاب از داخل و نفوذ پماد بین دیسک و مهره ها با حرکات طبیعی کمر، گردن و ستون فقرات دیسک و مهره سر جای خود قرار می گیرند و ترمیم اصلی توسط بدن انجام می گیرد چون تا وقتی دیسک و مهره ها در جای خود قرار نداشته باشند بدن آنها را به عنوان "جسم خارجی" مورد هجوم قرار می دهد و ترمیم نمی کند. البته این پماد مواد طبیعی خوبی برای تسکین درد و ترمیم دارد اما همانطور که گفته شد ترمیم اصلی توسط بدن شخص و با کمک این دارو انجام می گیرد.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود. هزینه دارو + هزینه پست پیشتاز = ۱۵۰ هزار تومان / قبل از واریز وجه حتما تماس بگیرید.

توضیحات بیشتر دارو:

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید. (بیشتر…)

درمان علمی و تجربه شده برص، لک و پیس(پیسی)، vitiligo

بیماری برص اسم های مختلفی دارد: لک و پیس، پیسی، بهق، ویتیلیگو، Vitiligo، و مربوط به از بین رفتن رنگدانه های پوست و سفید شدن آن است.

مشخصات دارو:

پکیجی به حجم تقریبی (۱۸۰۰ گرم) و دارای ۵ بسته پودر ترکیبی گیاهان دارویی، برای مصرف "خوراکی"به صورت "دَم نوش" و یک "پُماد استعمالی" ۲۲۰ گرمی برای پوست و مواضع برص است.

این پکیج بزرگ ۱۸۰۰ گرمی را برای ۳ ماه اول شروع درمان در نظر گرفتیم که بعد از اثر اولیه در این مدت درمان تا شفای کامل که بین ۶ ماه تا دو سال(بستگی به شدت بیماری) ممکن است طول بکشد، ادامه ‍‍‍‍پیدا می کند.این بسته یک بروشور و توضیحات ۴ صفحه ای کامل دارد که روش درست کردن دم نوش ها و رژیم غذایی کامل در آن نوشته شده است.پکیج کوچک ۱۳۰۰ گرم می باشد.

موارد مصرف دارو:

کسانی که مشکلات پوستی دارند و از برص کاذب یا واقعی دچار مشکل شده اند.

روش مصرف دارو:

دارو به دو صورت دَم نوش و یک پماد استعمالی مصرف می شود.۶ لیوان دم نوش به صورت روزانه.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

دم نوش های این پکیج از درون با تقویت اعصاب مرکزی، تقویت کلیه ها و پاکسازی کبد و یک دم نوش مخصوص آنتی پیسی باعث تقویت بیشتر سیستم دفاعی بدن و توقف حمله آن به رنگدانه های پوستی می شوند و همچنین با پماد گیاهی، به صورت "استعمالی" هم از بیرون باعث بهبود کار رنگ دانه های پوست، و ترمیم آنها می شود.ضمنا رژیم غذایی همراه پکیج باعث تثبیت این رنگدانه سازی و اصلاح ریشه ای بدن و سم زدایی تدریجی آن است.

روش ارسال دارو:

این دارو به صورت حضوری(عطاری شهر پردیسان قم) و یا با یک پاکت پستی بزرگ، از طریق پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

بسته ۱۸۰۰ گرمی با هزینه ارسال با پست پیشتاز:۲۸۰ هزار تومان.(۵ پودر و یک پماد ۲۲۰ گرمی)

یا

بسته ۱۳۰۰ گرمی با هزینه ارسال: ۲۰۰ هزار تومان.(۵ پودر و یک پماد ۲۲۰ گرمی).

توجه: این بسته ۱۳۰۰ گرمی، همان محتوای بسته بالا را دارد ولی با مقدارهای کمتر.

 صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو: این داروی علمی هم با استفاده از تجربیات دقیق طب سنتی و تلفیق دقیق آنها باهم آماده شده و خوشبختانه به صورت تجربی روی چندین نفر از مراجعین به طور کامل موثر بوده و شفای کامل گرفته اند.

برای توضیحات بیشتر در مورد این بیماری، دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی این دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید. (بیشتر…)

تصاویر درمان برص; پیسی; لک و پیس; Vitiligo

این مجموعه شامل بعضی از تصاویری است که دوستان درمانگر با دوربین های خودشان از قبل و بعد از درمان خود گرفته اند و در اختیار ما قرار داده اند که ما برای حفظ امانت بدون نام و بدون اشاره به مشخصاتشان در سایت قرار می دهیم تا به جویندگان درمان، و انتخاب راه درمان این بیماری صعب العلاج کمکی کرده باشیم. و این هم عکس بهبودی بعد از ۶ ماه...البته بخاطر مناسب نبودن دوربین، عکس تا حدودی تار است اما آثار بهبودی کاملا معلوم است. عکس انگشت های دیگر   ****************************************************************************************************** تصاویر بالا را مراجعینی فرستاده اند که کاملا خوب شده اند البته چند نفر دیگر هم کامل خوب شده اند ولی بدلیل ناامیدی از درمان قبل از شروع درمان تصویر نگرفته اند و بعد از خوب شدن هم متاسفانه تصویری ارسال نکرده اند. اما دوستان دیگری هم داریم که با امید کامل بعد از دیدن آثار بهبودی عکس هایی را ارسال کرده اند که در ادامه چند عکس از آنها را مشاهده می کنید.

درمان برص

عکس هایی هم وجود داره که صورت و چهره افراد رو نشون میده که به دلائل اجتماعی از گذاشتن آنها خودداری کرده ام. صادق عطار ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸ مطالب مرتبت: درمان علمی و تجربی برص

درمان علمی و تجربه شده زخم معده و ورم آن، و زخم اثنی عشر

مشخصات دارو:

پکیج کاملی شامل یک پودر "گوارش" به حجم تقریبی ۷۰۰ گرم و پودر "تقویتی معده" به حجم ۱۰۰ گرم و یک پودر "آرامش" ۲۰۰ گرمی با پست پیشتاز ارسال می شود.

موارد مصرف دارو:

افرادی که دچار سوء هاضمه، زخم و ورم معده و اثنی عشر، ترش کردن، آروغ های زیاد، نفخ زیاد و اسید زیاد یا کم معده هستند.

روش مصرف دارو:

خوردن پودر گوارش قبل و بعداز هر وعده غذایی، پودر تقویتی یک قاشق چایخوری هر روز ۲ ساعت قبل از صبحانه و شب ها قبل از خواب و عصرها خوردن یک لیوان دم نوش آرامش .

مکانیزم اثر بخشی دارو:

پودر گوارش باعث هضم بهتر غذا شده و از ترش کردن و رفلکس و التهاب بیشتر معده و روده ها جلوگیری می کند و پودر تقویتی هم صبح ها با ترمیم دیواره آسیب دیده معده یا اثنی عشر باعث بهبودی آن می شود و پودر آرامش هم با تقویت اعصاب باعث افزایش اثر بخشی دارو می شود. در این میان توصیه ها و رژیم غذایی بیماران که در بسته موجود است کمک زیادی به ادامه بهبودی و درمان کامل می کند.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

یک بسته ۱۲۰۰ گرمی:۱۴۰ هزار تومان.

یا 

همان بسته با حجم کمتر(۸۰۰ گرمی): ۹۰ هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو: برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی بیشتر کلیک کنید.

علائم شایع زخم معده:

۱. سوزش و گرفتگی(اسپاسم) معده. ۲. سوء هاضمه(ترش کردن) و بی اشتهائی زیاد. ۳. تهوع ، سرگیجه. ۴. التهاب مخاط معده. ۵. لاغری و درد های نامنظم معده.

 علت های بوجود آمدن زخم معده:

۱. عدم مصرف ویتامین های A,B,C  مخصوصا لیموترش، غذاهای فاقد مواد پروتئینی، خوردن غذا های مانده. ۲. مصرف آنتی بیوتیک ها مثل آسپرین یا کورتن ها که در دیواره معده بعضی افراد تاثیر مخربی دارد و مصرف انواع دخانیات. ۳. مصرف زیاد ادویه های تند، چای غلیظ یا عادت به الکل. ۴. گرفتن رژیم های غذایی غلط. ۵. تحریک های عصبی شدید، مشغله فکری، عدم استراحت کافی و فشارهای روحی. ۶. گرسنگی های طولانی. ۷. عفونت های شدید و سوختگی های شدید. ۸. عوامل ژنتیکی و ارثی.

درمان گیاهی این بیماری ها:

طبق مطالعات و تجربیات قدما، دارویی تجویز کردم و این پودر گیاهی در درمان این بیماری ها اثری معجزه آسا داشته. حداقل ۳۰ سال است که آزمایش خود را پس داده و خداوند شفای معجزه آسایی را در آن قرار داده و بیماران بسیاری از این طریق درمان شده اند. بعد از سالها این درمان تجربی را در اینجا قرار می دهم تا در صورت تمایل برای بیمارانی که امکان ویزیت حضوری را ندارند ارسال شود.البته این افراد فقط بعنوان نمونه ذکر شده اند و تعداد بسیاری هستند که ثبت نشده اند.

*.دکتر متخصص پوست قائم مقام یکی از بیمارستان های تهران با توجه به ۳ زخم در اثنی عشر و زخم های متعدد در معده، با مصرف فقط یک دوره از این بسته، به طور کامل شفا گرفت و آن زخم های اثنی عشر و زخم معده، به شکلی خوب شده بودند که ایشان اظهار می کرد در آندوسکپی دوم مثل اینکه معده شخص دیگری شده بود و باورم نمی شد این معده تمییز و سالم همان معده قبلی من باشد! چون هر دو آندوسکپی را دوست و همکارش در همان بیمارستان از او انجام داده بود و هر دو را از مانیتور دیده بود.

درمان علمی و تجربه شده سنگ کلیه ها و حالب با معجون حل کننده، بدون عمل جراحی

مشخصات دارو:

پکیج کاملی شامل "پودر پاکسازی کلیه و کبد" به حجم ۷۵۰ گرم و یک "پودر مکمل" به حجم تقریبی ۲۳۰ گرم که مجموعا یک بسته یک کیلویی را تشکیل می دهد.

موارد مصرف دارو:

افرادی که سنگ کلیه دارند و یا سنگ در حالب گیر کرده و یا عفونت ادراری دارند و کلیه ها خوب کار نمی کنند.

روش مصرف دارو:

این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت دَم نوش استفاده می شوند و کاملا گیاهی و از ۳۲ ترکیب گیاهی قوی تشکیل شده اند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به کلیه ها از طریق خون، روی سنگ و رسوبات اثر می گذارند و آنها را کم کم در ادرار حل کرده یا اگر در حالب گیر کرده باشند معمولا خورد شده و به صورت تکه های کوچک و بدون درد از مجاری ادراری خارج می شوند چون این مواد گیاهی بی ضرر باعث باز شده لوله حالب هم می شوند.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای یک کیلوگرمی(بسته بزرگ) یا همان بسته با مقداری کمتر(۶۰۰ گرمی) برای سنگ های کوچک تر است که با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

بسته ۱۰۰۰ گرمی شامل دو پودر آماده ۱۵۰ هزار تومان.

یا

بسته ۶۰۰ گرمی از همان دو پودر ولی با مقادیر کمتر ۹۰ هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

  توضیحات بیشتر دارو: یکی دیگر از درمان های تجربه شده، که مانند درمان دیسک کمر و مهره های گردن و سینوزیت و...،‌ بیماران را درمان کرده، معجون دفع سنگ کلیه و سنگ های در حالب است. برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.   این معجون بیش از  ۱۷ سال است که بارها تجربه شده و بسیار مؤثر بوده بطوری که سنگ هائی به اندازه ۱۷ میل و پایین تر از آن را با چند روز خوردن ِمداوم آن، خُرد کرده و حتی سنگ ای به اندازه ۱۰ میلیمتر و شاخ گوزنی را هم با دردی قابل تحمل خورد کرده(البته این سنگ از نوع عفونی بوده) و از کلیه و مجاری ادرار خارج ساخته. برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: شماره های تماس: تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸      

تلفن عطاری: ۳۲۸۱۱۸۵۳- ۰۲۵

صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک ۹۹ عطاری عطار ساعات تماس: ساعت ۹ تا ۱۴ و ۱۷ تا ۲۲

شماره حساب های من به نام صادق عطار:

حساب سامان: ۹۰۰۱۸۸۸۲۲۳۴۶۱۶۱ / شماره کارت: ۳۲۸۲ ۲۱۹۸ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ / شبا: IR920560900188802234616001

حساب سیبا بانک ملی: ۰۳۰۰۴۳۵۱۴۴۰۰۰ / شماره کارت: ۵۰۶۵ ۲۶۲۶ ۹۹۷۲  ۶۰۳۷/ شبا IR180170000000300435144000

حساب ملت: ۴۵۲۸۹۵۱۶۲۶ / شماره کارت: ۷۲۳۱ ۵۹۰۶ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ / شبا IR830120010000004528951626 حساب سپهر صادرات: ۰۳۰۵۴۰۲۹۲۱۰۰۲ / شماره کارت: ۰۱۹۴ ۴۵۷۲ ۶۹۴۰ ۶۰۳۷ / شبا IR490190000000305402921002 این بسته(بزرگ) برای یک دوره کامل درمانی سه هفته ای(۲۱روزه) کافی است و بسته ۶۰۰ گرمی برای یک هفته تا ۱۰ روز در نظر گرفته شده که  به صورت حضوری و با مراجعه به عطاری ما در شهر پردیسان قم با پست پیشتاز و توضیحات کامل ارسال می شود . این دارو، دو پودر جوشاندنی است و باید مواد آن طبق دستور خاصی که دارد جوشانده و به صورت"دم نوش" خورده شود. بعد از واریز وجه با تماس تلفنی یا پیامک آدرس کامل پستی با کدپستی ۱۰رقمی را اعلام...

بزرگ کردن سینه ها، اندام های خاص بدن و افزایش دهنده طبیعی قد

پکیج حجم دهنده اندام های خاص بدن

داروی ارسالی اختصاصی ما:

ارسال روغن ترکیبی زفت طبیعی،خراطین ، رازیانه و زالوی بهداشتی به وزن (۱۲۰ سی سی) برای درمان استعمالی بزرگ کردن اندام هایی مثل سینه، باسن، لب، گونه و آلت برای یک ماه استفاده، به همراه ۱۰۰ گرم پودر کاملا گیاهی و خوراکی برای تقویت بدن به صورت جداگانه مخصوص خانم ها و آقایان و یک پودر ۲۰۰ گرمی آرامش برای تقویت اعصاب بهمراه دو صفحه توضیحات کامل و رژیم غذایی مخصوص آن با پست پیشتاز.

مکانیزم تاثیر این روغن:

این روغن با بهتر کردن گردش خون در آن منطقه و بستن منافذ میکروسکپی پوست باعث رشد بهتر اندام و بزرگی طبیعی آن می شود به طوری که اگر رژیم غذایی رعایت شود و مشکلات کبدی وجود نداشته باشد این رشد طبیعی و حجیم شدن برگشت پذیر نیست و پوست چروک نمی شود.

قیمت کامل دارو بهمراه پودر خوراکی با هزینه پست پیشتاز ۱۵۰ هزار تومان.

قیمت کامل دارو بدون پودر خوراکی با هزینه پست پیشتاز ۱۳۰ هزار تومان.

صادق عطار(ویژه آقایان): ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

خانم کرملّایی(ویژه بانوان): ۰۹۳۰۷۳۴۴۰۴۳

خوشبختانه این دارو هم از نظر علمی از پشتوانه خوبی برخوردار است هم بازخوردهای خیلی خوبی از استفاده کنندگان آن دریافت کرده ایم که بصورت تجربی هم آن پشتوانه طبی تایید و تقویت شده است.

لوازم جانبی این درمان که توصیه می شود همراه با پکیج تهیه شود یک عدد بخاری برقی معمولی دو شعله، کیسه آبگرم و یک دستگاه وکیوم(برای حجم دهندگی سینه یا آلت) است.

وکیوم سینه و آلت و کیسه آبگرم برقی برای فروش موجود است.

اسناد درمانی ما و تاثیر این پکیج در افراد

*. خانمی از تهران بعد از دو ماه استفاده دقیق از پکیج کامل، دو سایز(۶۵ به ۷۵) افزایش سینه داشتند.

*. سایز سینه ی خانمی از شیراز با ۱۴ روز استفاده از کمتر از نصف دارو یک سایز بزرگتر شده(۶۵ به ۷۰).البته در ۵ روز اول با استفاده ی ناقص از دارو هم جواب خوبی گرفته بودند اما با تماس تلفنی و اجرای دقیق و کامل در روزهای بعد سرعت افزایش حجم به مقدار مطلوب رسید.

*. خانمی از کازرون با سنی حدود ۲۵ سال برای افزایش حجم سینه ها و باسن اقدام به استفاده از این پکیج به طور دقیق و کامل کردند و بعنوان یک تجربه مقداری از همین روغن را هم برای افزایش قد به کف پاها می زدند.اما اصلا امیدی به افزایش قد نداشتند! چون چند ماه پیش با آزمایش اسکن صفحات رشد، به او گفته بودند صفحات رشد شما بسته شده است!.

اما در کمال ناباوری بعد از دو هفته تماس گرفتند و با خوشحالی اعلام کردند که در این دو هفته هم یک سایز به حجم سینه ها اضافه شده(۶۵به۷۰) و هم حجم باسن کاملا رضایت بخش بوده و هم ۲ سانتیمتر به قد ایشان اضافه شده! یعنی این روغن تاثیر خوبی روی تحریک فعالیت غدد داخلی دارد چون کف پا قلب دوم ما است و این روغن مالی تاثیر خوبی روی افزایش قد داشته است.

*. در بخش نظرات همین مقاله(۰۸-۱۱-۱۳۹۳) خانمی نوشته اند که با رعایت بعضی نکات و بدون استفاده از پکیج ما خوشبختانه در عرض دو ماه یک سایز اضافه شده و سینه ها پر تر و سفت تر شده: من بیست و چهار سالمه، قدم ۱۶۵ و وزنم ۵۰ کیلو هستش، سایز سینه هام ۷۵ بود ک توی دو ماه اخیر هر شب نوک قاشق مربا خوری رازیانه دم کردم و خوردم...الان سایز سینه هام شده ۸۰. 

بجز این موارد، باز هم گزارشات مثبت دیگری داشته ایم که بخاطر اختصار از بیان آن صرف نظر می کنیم و در قسمتی جداگانه به ذکر آنها و تصویر چت و...

درمان علمی و تجربه شده زود انزالی و نعوظ ناقص با پودر کاملا گیاهی

مشخصات دارو:

۳ پودر ترکیبی گیاهی و خوراکی به وزن تقریبی یک کیلوگرم.

موارد مصرف دارو:

افرادی که مشکل نعوظ کامل، زود انزالی و کمبود نیروی جنسی دارند.

روش مصرف دارو:

۲ تا ۳ قاشق غذاخوری در شبانه روز خورده می شود.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با تقویت اعصاب و تنظیم هرمون ها باعث ایجاد نعوظ کامل و تاخیر در زمان انزال تا زمان اوج لذت(ارگاسم) می شود.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

بسته یک کیلویی: ۱۶۰ هزار تومان.

یا 

همان بسته با حجم کمتر(۷۰۰ گرمی): ۱۱۰ هزار تومان

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو:

"انزال نا بهنگام" و زود رسِ مردان عوامل متعددی دارد از جمله مهمترین عوامل آن می توان به: سرد بودن کمر و کلیه ها، خستگی زیاد، مصرف دخانیات، خوردن غذاهای سرد مزاج و ترشی جات، استرس زیاد، قرار گرفتن زیاد در معرض اشعه ایکس، روش های غلط تحریک کننده آمیزش، مصرف داروهای استروئیدی و مصرف زیاد گیاهانی که استروژن دارند مثل: جعفری، کرفس، شوید، مصرف الکل و کافئین(چای سبز)... اشاره کرد.(البته شنبلیله و جعفری و کرفس برای تقویت میل جنسی زنان مطلوب است)

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

(بیشتر…)

درمان علمی و تجربه شده روماتیسم، التهاب مفاصل و نقرس

مشخصات دارو:

دو پودر شامل "پودر ضد التهاب مفاصل" ۵۲۵ گرم و پودر "ضد درد"  ۵۳۰ گرم و دو داروی مکمل گیاهی به حجم تقریبی ۳۸۰گرم و مجموعا بسته ای پستی به حجم تقریبی ۱۶۰۰ گرم.

موارد مصرف دارو:

بیماران روماتیسمی و آرتریت روماتوئیدی، نقرس، خیز بدن(ورم) و افرادی که "درد مفاصل" دارند و از خشکی مفاصل و درد آنها به داروهای کورتونی یا مسکن های قوی پناه برده اند.

روش مصرف دارو:

این پودر ها به شیوه ای ساده به صورت "دَم نوش" استفاده می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

این دارو با "تقویت سیستم دفاعی بدن"، ضد عفونی قوی خون و دفع رسوبات مضر، فعال کردن کلیه ها و نجات کبد از ضعف و تنبلی باعث از بین رفتن دفع ناقص روده ها، تولید خون جدید و سالم، خارج شدن سموم بدن از طریق ادرار و مدفوع و تنظیم هورمون های داخلی، زمینه آرامش مفاصلِ ملتهب و برطرف شدن روماتیسم و نقرس را فراهم می کند.

روش ارسال دارو:

این دارو به صورت یک پاکت پستی A3، با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

بسته ۱۶۰۰ گرمی با هزینه پیشتاز: ۲۲۰ هزار تومان.

یا بسته ۹۰۰ گرمی با هزینه پیشتاز: ۱۲۰ هزار تومان.

توجه: این بسته ۹۰۰ گرمی همان پودرها را دارد اما با مقادیر کمتر.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو: یکی دیگر از داروهای علمی و البته تجربه شده ما که به صورت دَم نوشی ساده مصرف می شود در مورد این بیماری صعب العلاج نتیجه خوبی داشته و افراد متعددی از دردهای طاقت فرسای آن نجات پیدا کرده اند و یا با "تخفیف بسیار زیاد دردها"، به زندگی معمولی و متداول روزانه برگشته اند.

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

روماتیسم مفصلی:

"آرتریت روماتوئید" یا "روماتیسم مفصلی" (Rheumatism) یک بیماری سیستمیک و مزمن است که باعث "درگیری مفاصل" و بروز سفتی، درد و تورم در آنها می‌شود. در این بیماری، بدن موادی علیه سلول‌های خود تولید و به آنها حمله می‌کند که موجب التهاب و تخریب آنها می‌شود.

"روماتیسم مفصلی" ممکن است فقط یک مفصل را به شدت درگیر کند اما در غالب موارد بیش از یک مفصل را درگیر می کند و اگر یک زانو یا دست مبتلا به آن شود، سایر مفاصل نیز به مرور ممکن است به صورت دوطرفه و پیش‌رونده گرفتار شوند. علل بوجود آمدن روماتیسم هرچند که علت اصلی روماتیسم مفصلی در "علم پزشکی جدید" هنوز به طور کامل مشخص نیست؛ اما در پزشکی احتمالا علل ژنتیکی، ویروس‌ها، هورمون‌ها، استرس عاطفی ـ که می‌تواند باعث تشدید بیماری شود ـ و همچنین برخی علل ناشناخته می‌توانند فرد را مستعد ابتلا به روماتیسم مفصلی کنند. متاسفانه روش های "طب جدید" و داروهای تجویزی باعث "کاهش سیستم ایمنی بدن" می شود و سبب اختلال بیشتر در سیستم ایمنی بدن - که خودش یکی از عوامل مهم ایجاد روماتیسم است می شود- به همین دلیل با مصرف طولانی مدت این داروهای کورتونی و غیر استروئیدی شخص برای "بیماری های عفونی و ویروسی" بسیار آسیب پذیر می شود. اما در "طب طبیعی و تجربی" عواملی مثل "کم خونی" و "خونریزی های زیاد زنانه و زایمان"، "ضعف سیستم دفاعی بدن" بخاطر داشتن "کبدی ضعیف و ناتوان" در دفع "سموم" و "دفع ناقص روده ها" و "یبوست" از "مهمترین علل ایجاد روماتیسم"، "نقرس" و خیز(ورم) بدن شمرده می شود.

خوشبختانه داروهای "طب طبیعی" به خلاف "طب جدید" با "تقویت سیستم دفاعی بدن" و خارج شدن و از بین رفتن عفونت های خونی از طریق ادرار و مدفوع و اصلاح خون، بیمار...

درمان علمی و تجربه شده آسم، سرفه های شدید خشک و خلطی و آلرژی

مشخصات دارو:

بسته ای به حجم یک کیلو و چهارصد گرم و دارای ۴ پودر ترکیبی گیاهی آماده که به صورت دَم نوش و جوشاندنی مصرف می شوند.

موارد مصرف دارو:

کسانی که مشکلات آسم، سرفه های شدید خشک یا خلطی، ترشحات پشت حلقی، جانبازان شیمیایی و آلرژیکی دارند می توانند از این بسته استفاده کنند.

روش مصرف دارو:

پودرها به صورت دو دَم نوش آسان و یک جوشانده ی لعاب دار درست می شود که در توضیحات ارسالی بیان شده.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با پخته شدن اخلاط سینه آنها به بیرون هدایت می شوند و در بدن خشک نمی شوند و همچنین با تقویت بدن آلرژن ها دیگه باعث حساسیت و سرفه نمی شوند و بدن نسبت به آنها مقاوم میشه.

روش ارسال دارو:

این دارو به صورت یک پاکت پستی A3، با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت بسته بزرگ(۱۴۰۰ گرمی): ۱۸۰ هزار تومان.

قیمت بسته کوچک(۷۰۰ گرمی): ۹۰ هزار تومان.

بسته ها هیچ فرقی باهم در ترکیبات ندارند فقط وزن کلی آنها متفاوت است.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو: این داروی علمی هم با استفاده از تجربیات دقیق طب سنتی و تلفیق آنها باهم آماده شده و خوشبختانه به صورت تجربی موثر بوده. برای توضیحات بیشتر در مورد این بیماری، دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

آسم و سرفه

بیماری آسم یک بیماری التهابی مجاری تنفسی است که با افزایش تحریک پذیری مجاری تنفسی بر اثر عوامل محرک خارجی قابل تشخیص است. علائم آسم تنگی مجاری هوایی، سرفه های شدید و خشک، تنگی نفس و خس خس سینه است و در تمامی سنین دیده می شود و نیمی از موارد آسم در دوران کودکی دیده می شود. اما علائم آن در دوران کودکی و بزرگسالی تفاوت دارد. در دوران کودکی علامت مهم آن سرفه های شدید و مقاوم به درمان است که گاه با عفونت های تنفسی اشتباه می شود و بیمار به اشتباه و به کرات آنتی بیوتیک مصرف می کند. در بزرگسالان علائم آسم واضح تر است و به صورت سرفه و تنگی نفس خود را نشان می دهد و فرد در تماس با مواد آلرژی زا یا عوامل محرک مثل دود، گرد و غبار، سرما، فعالیت بدنی و یا به دنبال عفونت های تنفسی علائم آسم را بروز می دهد و در موارد شدیدتر، پس از فعالیت بدنی خود را نشان می دهد. در بروز آسم یک زمینه ژنتیکی حتما وجود دارد و در کنار آن تماس با عوامل آلرژی زا؛ به ویژه در کسانی که آسم های نوع آلرژیک علت اصلی بروز آسم است. در فصل بهار گرده های گل ها جزو آلرژی زاهای اصلی هستند که عده ای را دچار علائم آسم می کند. اما همان طور که ذکر شد عوامل شغلی و تماس با گرد و غبار محیطی ممکن است باعث حملات تنگی نفس در فرد شود.

آسم در کودکان

با افزایش سن و در دوران بلوغ در اکثر موارد تخفیف پیدا می کند و گاه بهبودی کامل پیدا می کند هرچند در درصدی از کودکان ممکن است باقی بماند اما آسم دوران بزرگسالی این طور نیست و با درمان قابل کنترل است اما ممکن است با یک عامل محرک مثل عفونت تنفسی، استنشاق مواد شوینده، یا فعالیت های شدید بدنی دوباره عود کند و شدید شود. یکی دیگر از داروهای علمی و تجربی ما درمان آسم، سرفه های شدید و چرک و عفونت های گلو است که به صورت بسته ای یک کیلو گرمی با پست پیشتاز ارسال می شود و به صورت یک دم نوش و یک معجون لعاب دار سبب آرامش شش ها، خارج شدن چرک و عفونت ها و بهبود سرفه های...

درمان علمی و تجربه شده آرتروز و درد و صدای زانوها

مشخصات دارو:

وزن دو پودر و یک داروی مکمل جانبی آن، ۴۶۰ گرم، فشرده و خیلی قوی و موثر که طبق دستور همراه دارو ارسال می شود.

موارد مصرف دارو:

افرادی که آرتروز، سر و صدا و درد از ناحیه غضروف های پا، دست، کتف و یا نقاط غضروفی دیگر دارند.

روش مصرف دارو:

در شبانه روز یک تا دو قاشق سر صاف چای خوری و روزی ۹ دانه از عدس های طبی خورده می شود.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

این پودر در همه نقاط بدن سبب تولید غضروف می شود و با عدس های طبی و رژیم غذایی این غضروف ها باید تقویت شوند. روش ارسال دارو: این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:

۱۵۰ هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو: برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

آرتروز

آرتروز یا استئوآرتریت شایع‌ترین بیماری از دسته التهاب مفاصل است.در این بیماری غضروف مفصل صدمه دیده و کم‌کم از بین می‌رود.آرتروز ممکن است هر مفصلی را درگیر کند اما مفاصل بزرگ که وزن بدن را تحمل می‌کنند مثل مفاصل زانو و ران و ستون فقرات بیشتر در معرض ابتلا هستند.(۱)

خداوند را شاکریم که یک درمان طبیعی و صد در صد گیاهی دیگر را تجربه کردیم و بعد از اطمینان از مکانیزم شفا بخشی آن، این درمان را هم در سایت قرار دادیم تا در صورت تمایل این کپسول را با پست پیشتاز برای بیماران ارسال کنیم.

این پودر صد در صد گیاهی، موثر بوده و نوع مرغوب آن در ایران موجود ندارد که ما از طریق دبی و از هند و عمان سفارش می دهیم چون نوع خوراکی آن در ایران وجود ندارد به دلیل قیمت بالای آن.

طبق تجربیات بدست آمده آرتروز های شدید زانو که باعث سر و صدای زانو با درد شدید بوده را بعد از ۱۴ روز کاملا برطرف کرده و مکانیزم آن به این صورت است که باعث غضروف سازی بدن شده و هر جایی از مفاصل که غضروف های ضعیفی دارد و باعث آرتروز شده یا در معرض آرتروز هست را تقویت می کند و آرتروز برطرف می شود.

پس می تواند برای کسانی که هر نوع آرتروزی دارند و بخصوص برای کسانی که از درد شدید زانو که بر اثر کمبود غضروف دچار آن شده اند موثر و مفید باشد.

ما برای ۴۰ روز کپسول های لازم را ارسال می کنیم و تا بهبودی کامل همراه بیمار هستیم.

آقای شیرویه و خانم بهداروند و فرخ نیا از غضروف سازی این کپسول ها اظهار رضایت کرده اند و خانم بهداروند خوشبختانه دیگر پایی را که زانوی آن آرتروز دارد را موقع حرکت روی زمین نمی کشد بلکه می تواند تا کند و راه برود و آقای شیرویه هم می گفتند که اثرش به مراتب بهتر از کپسول های مکمل کلسیم تری پِر کمپلکسی بوده که مرتب مصرف می کرده.

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸      

تلفن عطاری: ۳۲۸۱۱۸۵۳- ۰۲۵

صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک ۹۹ عطاری عطار ساعات تماس: ساعت ۹ تا ۱۴ و ۱۷ تا ۲۲

درمان علمی و تجربه شده التهاب و مشکلات پروستات با پودر و دم نوش گیاهی

مشخصات دارو:

بسته ای با وزن تقریبی ۱۳۰۰ گرم متشکل از ۴ پودر آماده و ترکیبی گیاهی قوی که دو پودر آن خوراکی و دو پودر به صورت دم نوش خورده می شوند و برای از بین بردن التهاب پروستات و تنظیم PSA موثر بوده اند.

موارد مصرف دارو:

کسانی که التهاب پروستات، PSA بالا و عفونت پروستات دارند و یا دچار بیماری پروستاتیک هستند و پروستات تحریک پذیر دارند که همه این عوامل مشکلاتی در دفع ادرار ایجاد کرده و یا سبب عفونت ادراری و درد در کلیه ها و مثانه است.

روش مصرف دارو:

مصرف دو پودر آماده و بهداشتی خوراکی و آماده کردن دو پودر دیگر به صورت دم نوش با روشی ساده.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

هر چهار جزء این دارو ضد عفونی کننده مجاری اداری هستند و با تنظیم هرمون ها، تقویت اعصاب، تقویت معده و روده ها و رفع یبوست احتمالی، باعث کاهش التهاب پروستات برگشتن آن به حالت طبیعی و افزایش فشار ادرار می شوند که در مجموع باعث برطرف شدن مشکل ادرار و مشکلاتی از قبیل بالا بودن PSA، دفع ناقص، درد و سوزش در مجاری ادرار و عفونت ادراری است.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو:    

بسته کامل ۱۳۰۰ گرمی: ۲۱۰ هزار تومان.

یا

بسته کامل کوچک(همان دارو) به حجم ۷۰۰ گرم: ۱۱۰ هزار تومان.

صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸

توضیحات بیشتر دارو: یکی دیگر از درمان های تجربه شده گیاهی پودر بیماری پروستات است که به لطف الهی با مراجعه و آزمایش ترکیبات مختلف، متوجه شدیم این ترکیب تاثیر خوبی دارد و خوشبختانه چندین نفر هم از این پودر خوراکی مصرف کردند و شفا بخش بوده است.

برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

این پودر کاملا گیاهی و بهداشتی، قبل از وعده های غذایی خورده می شود و روی پروستات اثر بسیار خوبی داشته. در کنار این پودر ضد التهاب، یک پودر کاملا گیاهی و بهداشتی که خودمان آماده می کنیم داده می شود که سم های بدن را از طریق ادرار و مدفوع خارج می سازد و سرعت بهبود پروستات را چند برابر می کند و ضمن در کاهش میزان پی اس آ و تقویت کبد و کلیه ها و دفع سنگ های ریز آن اثرات تجربی و علمی چشمگیری دارد. ضمنا یک پودر گیاهی دیگر که به صورت دَم نوش آماده می شود در جعبه پستی قرار دارد که مجاری ادرار را پاک و ضد عفونی می کند. پودر چهارم هم برای ضد عفونی خون و آرامش در بسته قرار داده شده که مکمل درمان التهاب پروستات است. پس مجموعا ۴ پودر و یک رژیم غذایی مخصوص ارسال می شود که وزن آنها در بسته ی بزرگ و کوچک تقریبا نصف است: ارسال این دارو به سراسر کشور با پست پیشتاز می باشد و توضیحات کامل دارو به همراه رژیم غذایی مخصوص بیماران پروستاتی در آن قرار دارد و بعد از واریز وجه و دادن آدرس دقیق پستی و کدپستی ۱۰رقمی و اعلام آن، ارسال می شود.

اطلاعات تماس:

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال دارو و هزینه آن با این شماره ها می توانید تماس بگیرید: شماره های تماس:قم- صادق عطار تلفن همراه: ۰۹۱۲۷۵۰۲۰۰۸      

تلفن عطاری: ۳۲۸۱۱۸۵۳- ۰۲۵

صادق عطار - قم - شهر پردیسان - مرکز تجاری پردیسان پلاک...

درمان علمی و تجربه شده سنگ کیسه صفرا بدون جراحی

مشخصات دارو:

پودر ضد سنگ کیسه صفرا به حجم ۷۲۵ گرم و دو داروی گیاهی در مجموع به اندازه ۳۰۰ گرم و به حجم تقریبی ۱۲۰۰ گرم.

موارد مصرف دارو:

افرادی که سنگ کیسه صفرا دارند و یا مشکلات کبدی دارند و کبد آنها صفرای خوبی تولید نمی کند.

روش مصرف دارو:

این پودر ها با روش ساده ای به صورت دَم نوش استفاده می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

با رفتن این موادِ ضد رسوب و املاح به جریان خون و ضد عفونی و تاثیر گذاری روی کبد به تدریج صفرای بهتری تولید می شود و این صفرا و مواد دارو در کیسه صفرا ذخیره می شوند که همین امر سبب حل شدن سنگ ها و از بین رفتن ضایعاتی می شود که به علت عفونت یا سایر علل باعث ایجاد سنگ شده اند.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت دارو: 

بسته ۱۲۰۰ گرمی: ۱۸۰ هزار تومان.

یا

همان بسته با حجم کمتر(۸۰۰ گرم): ۱۳۰ هزار تومان.

نکته مهم:

سنگ های صفرا به دلیل تنوعی که دارند و بدن های مختلف افراد، جواب های مختلفی داده.در بعضی موارد کاملا جواب گرفته اند و در بعضی موارد بهبودی حاصل شده و سنگ ها کوچک تر شده و در بعضی موارد هم اثری نداشته بنابراین این داروی تجربی ما مثل سایر داروهای ما جوابش بالای ۸۰ و ۹۰ درصد نبوده و چند مورد بوده که ۱۰۰درصد خوب شده اند و چند مورد هم داشته ایم که به هر دلیلی دارو، روی آنها اثر نکرده.پس در تهیه دارو دقت کنید. این دارو ممکن است باعث بهبودی و حل سنگ ها نشود ولی یک دوره از آن می تواند شستشو و پاکسازی خیلی خوبی برای کلیه ها و کبد و اصلاح مزاج باشد.

توضیحات بیشتر دارو: برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح تکمیلی دارو  و درمان های مشابه و رژیم غذایی می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید.

کیسه صفرا:

کیسه ای کوچک معمولا در سمت راست شکم و زیر دنده ها، در انتهای کبد قرار دارد که به صورت گلابی شکل است و صفرای تولیدی کبد را ذخیره می کند تا وقتی که نیاز به صفرا برای هضم غذا باشد، صفرای ذخیره شده را به اثنی عشر یا روده دوازده(دوازدهه) بریزد. البته گاهی به طور طبیعی در قسمت چپ شکم قرار دارد و با تشکیل سنگ، سمت چپ شکم نزدیک معده درد می گیرد.

صفرا چیست؟ صفرا زرد رنگ با طعمی تلخ و دارای املاح معدنی به اسم "بیلی روبین" است که در مجاورت هوا سبز رنگ می شود و عامل حل کننده چربی هاست و به این علت ترشح می شود تا چربی ها هضم شوند. اما وقتی رسوب می کند "سنگ کیسه صفرا" بوجود می آید. اگر به موقع ترشح نشود باعث ایجاد سوء هاضمه خواهد شد و مشکلات و عفونت های روده هم بیشتر می شود. اگر به عللی صفرای کمی ترشح شود یعنی کیسه صفرا برداشته شود یا مجرای آن گرفته شود و کبد صفرائی برای ذخیره کردن نداشته باشد و مجبور باشد با شروع غذا خوردن شروع به تولید صفرا کند شخص معمولا "یبوست مزاج" پیدا می کند که در طب طبیعی "ام المرض"یا ریشه اصلی بیماری های متعددی است. اما هرچه مدفوع زردتر باشد صفرای آن بیشتر است. ترشح صفرا به هضم غذا کمک می کند و تخلیه معده و روده ها را آسان می کند و در دفع سموم نقش مهمی دارد.

درمان علمی و تجربه شده بیماری سینوزیت و کشف راهی نو در درمان آن

مشخصات دارو:

یک روغن استعمالی به اندازه ۶۰ سی سی و دو داروی گیاهی-خوراکی برای نمونه و مصرف.

موارد مصرف دارو:

کسانی که عفونت سینوسی آنها را اذیت می کند و به طور غیر معمول ترشح پشت حلقی دارند و آب سرد یا باد باعث درد پیشانی و مشکلات دیگر می شود.

روش مصرف دارو:

روغن استعمالی به صورت مالشی استفاده می شود و یکی از داروهای گیاهی به صورت دَم نوش و دیگری به طور خام مصرف می شوند.

مکانیزم اثر بخشی دارو:

از داخل و بیرونی عفونت ها از بین می روند و از طریق مجاری تنفسی یا ترشحات پشت حلقی نابود می شوند.

روش ارسال دارو:

این دارو در بسته ای پستی و با پست پیشتاز به تمام نقاط کشور ارسال می شود. توضیحات بیشتر دارو: برای توضیحات بیشتر در مورد این دارو و شرح مختصری از بعضی شفا یافتگان و شرح تکمیلی دارو می توانید روی ادامه مطلب... کلیک کنید. (بیشتر…)